Mühendisler için dijital fabrikalar webinarları


Mitsubishi Electric, T
MMOB Elektrik Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi iş birliğiyle gerçekleştireceği “Dijital Fabrikalar Zamanı” webinar dizisinde paydaşlarıyla buluşacak

“Evden uzaya” kadar çok sayıda sektörde ileri teknoloji çözümleriyle öne çıkan Mitsubishi Electric, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) iş birliği ile düzenlediği webinarlara EMO Trabzon Şubesi ile devam ediyor. İşletmelerin üretim hatlarının dijitalleşmesini ve bu sayede akıllı üretime geçmelerini sağlayan Mitsubishi Electric, “Dijital Fabrikalar Zamanı” konseptiyle düzenlenecek online seminerlerde “Robotların Ruhu”, “Akıllı PLC ve Gömülü Bilgisayar Sistemleri”, “İş Birlikçi Robotlar ve ASSISTA Kolaboratif Robot”, “Yapay Zeka ve Fabrika Otomasyon Sistemlerinin Geleceği” başlıklı sunumlarla teknolojik gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak. Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri yöneticilerinin sunumlarıyla 6 Ekim’de başlayacak ve 27 Ekim’e kadar her salı günü devam edecek olan webinarlar, ücretsiz ve herkesin katılımına açık.

Türkiye’deki sanayiciler ve alt yapı projeleri için iddialı bir çözüm ortağı olduğu dijital dönüşüm alanında önemli yatırımlar ve çalışmalar hayata geçiren Mitsubishi Electric, pandemi döneminde ülkenin dört bir yanındaki paydaşlarıyla olan iletişimini dijital platformlar üzerinden sürdürüyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) iş birliğinde “Dijital Fabrikalar Zamanı” konseptiyle webinarlar düzenleyen Mitsubishi Electric, şimdi de aynı konseptte EMO Trabzon Şubesi ile düzenlenecek webinarlarda katılımcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Online seminerlerin ilkinde 6 Ekim tarihinde, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Bölümü Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Can Tolga Bizel ve Psikolog Adalet Bağdu ile “Robotların Ruhu” konusu ele alınacak. Webinarlar, 27 Ekim’e kadar her hafta salı günleri saat 19.00’da canlı olarak yayınlanacak.

“Dijital Fabrikalar Zamanı” konseptli webinarların ikincisi 13 Ekim’de Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Bölümü PLC Ürün Yönetimi Takım Lideri Merve Sarıhan’ın katılımıyla “Akıllı PLC ve Gömülü Bilgisayarlar” başlığıyla gerçekleşecek.

Üçüncü webinar, 20 Ekim’de Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Robot Ürün Yönetimi Takım Müdürü Necmi Ömerdedeoğlu tarafından yapılacak “İş Birlikçi Robotlar ve ASSISTA Kolaboratif Robot” sunumuyla devam edecek.

Webinarlar, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Bölümü Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Can Tolga Bizel’in 27 Ekim’de gerçekleştireceği “Yapay Zeka ve Fabrika Otomasyon Sistemlerinin Geleceği” konusuyla sona erecek.

Sanayi 4.0’a dijital fabrika konsepti e-F@ctory ile yanıt veren Mitsubishi Electric, yönetimden üretim katına kadar tüm fabrika katmanlarını optimize etmek için ileri teknolojileri kullanan bu konseptle üreticilerin küresel rekabette öne çıkmasına imkan tanıyor. Tescilli yapay zeka (AI) teknolojisi “Maisart” ile şirketlerin yapay zekadan yüksek fayda sağlamaları için çalışan Mitsubishi Electric; robotlar, gömülü bilgisayar sistemleri ve akıllı PLC’ler başta olmak üzere tüm yeni nesil otomasyon çözümleriyle üretimde maliyetleri minimuma indirirken verimliliği maksimuma çıkarıyor. Dijital fabrikalarla Türk sanayicilerini geleceğe hazırlayan Mitsubishi Electric’in inovatif teknolojilerini paylaşacağı webinarlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Dijital Fabrikalar Zamanı Webinar Programı: *

(*Webinar linkleri aşağıda yer almış olup webinara katılmak için ayrıca gerekli olan kullanıcı adı ve şifre bilgilerini Mitsubishi Electric Türkiye’nin aşağıda adresleri yer alan sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.)

Mitsubishi Electric Türkiye Sosyal Medya Hesapları

linkedin.com/company/mitsubishi-electric-turkey

facebook.com/MitsubishiElectricTurkeyA.S/

twitter.com/MitsubishiE_TR

instagram.com/mitsubishielectricturkey/

Robotların Ruhu – 06.10.2020 – 19.00
Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Can Tolga Bizel ve Psikolog Adalet Bağdu

https://zoom.us/j/93407083875?pwd=T2Z3bUp6VEtHVmx4TGZuVXlkbjNrUT09

Akıllı PLC ve Gömülü Bilgisayarlar – 13.10.2020 – 19.00
Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri PLC Ürün Yönetimi Takım Lideri Merve Sarıhan

https://zoom.us/j/96847781521?pwd=a2dEb3M4ZE8vNFk0cWxIbTlmdFI2UT09

İş Birlikçi Robotlar ve ASSISTA Kolaboratif Robot – 20.10.2020 – 19.00
Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Robot Ürün Yönetimi Takım Müdürü Necmi Ömerdedeoğlu

https://zoom.us/j/95674829048?pwd=TWFzTGdzWURJcE9OcW8va0gzSTErUT09

Yapay Zeka ve Fabrika Otomasyon Sistemlerinin Geleceği – 27.10.2020 – 19.00

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Can Tolga Bizel

https://zoom.us/j/98152043946?pwd=N2NhYXBoZDl2anNkRjFWdkZLVUNGdz09

Tarih

Eki 13 2020

Zaman

7:00 pm

Yorum Yazın

Yorum Yazın...